• slider
  • slider
  • slider

Сучасні технології

Персональний комп'ютер Expert PC - це високоякісний, надійний і безпечний виріб, створений на базі найсучасніших комплектуючих і технологій.

Висока якість

Якість персонального комп'ютера підтверджена сертифікатом відповідності УкрСЕПРО №UA 1.182.0006983-17. Ми впевнені в надійності наших виробів, тому надаємо максимальну гарантію - 36 місяців.

Широкий асортимент

Великий модельний ряд комп'ютерів Expert PC дозволяє без зусиль підібрати оптимальну конфігурацію для виконання необхідних завдань.

Сучасний побут, роботу і розваги вже неможливо уявити без комп'ютерів. Чи потрібно організувати навчальний процес, створити презентацію або відволіктися від повсякденних турбот - за допомогою комп'ютера зробити це легко і просто. Потрібно лише вибрати одну з моделей Expert PC - надійних і високопродуктивних комп'ютерів від одного з найбільших українських виробників і постачальників комп'ютерної техніки, компанії ТОВ "ДІСІ ЛІНК". Оптимальна конфігурація для різних завдань, надійні комплектуючі і власне сервісне обслуговування - наші комп'ютери здатні впоратися з будь-яким завданням! Скористайтеся кваліфікованою консультацією наших фахівців, щоб підібрати оптимальну модель або зробіть вибір самостійно. У будь-якому випадку ви станете власником надійного і сучасного виробу, який допоможе комп'ютеризувати необхідні вам процеси.