Про бренд

Про бренд`]]

Expert PC - молодий, амбітний бренд комп'ютерної техніки українського виробництва, створеної з урахуванням запитів і реалій користувачів саме нашої країни. Тепер кожен, кому потрібен якісний, надійний і функціональний комп'ютер, може бути впевнений, що знайде пристрій, якому буде під силу впоратися навіть з найскладнішими і багатозадачними процесами.

Системні блоки Expert PC - це продумані конфігурації, оптимальні для виконання поставлених завдань в якості домашнього, офісного або ігрового комп'ютера. Модельні ряди Basic, Balance і Ultimate включають все необхідне для цього, адже над підбором комплектуючих і оцінкою їх взаємної функціональності попрацювали кращі фахівці компанії "ДІСІ ЛІНК", однієї з провідних компаній IT сфери України.

Комп'ютери серії Expert PC Basic - базові моделі з прекрасним співвідношенням ціна / якість, розраховані на роботу зі стандартними і найпоширенішими офісними програмами і бізнес-додатками. Оптимальний вибір для організації робочого місця в офісі будь-якої спрямованості.

Комп'ютери серії Expert PC Balance - це моделі для організації домашнього ПК, що поєднує в собі можливості для роботи, гри і розваг. Прекрасно підходять для створення мультимедійного майданчика.

Комп'ютери серії Expert PC Ultimate - модельний ряд для геймерів. Конфігурації цих комп'ютерів підібрані таким чином, щоб впоратися навіть з найбільш ресурсоємними іграми, в тому числі такими, що проходять в режимі онлайн. Тільки новітні розробки, тільки кращі комплектуючі.

Expert PC - експертний підхід до створення комп'ютерних конфігурацій!

Права на торгову марку Expert PC належать Мафтею С.В.