Оплата і доставка

Оплата і доставка`]]

Купуючи Expert PC, наші клієнти можуть вибрати зручний для себе спосіб оплати. Клієнти, фізичні особи, які купують товар для особистого використання, можуть розрахуватися готівкою або за допомогою платіжної банківської картки при отриманні замовлення в одному з магазинів наших фірм-партнерів. (Можливість другого варіанту уточнюйте за вказаними контактними телефонами магазину).

Для клієнтів - юридичних осіб, які купують товар для професійного використання, доступна оплата по безготівковому розрахунку:

  • за рахунком-фактурою з ПДВ;
  • за рахунком-фактурою без ПДВ.

Отримати документи на оплату можна в одному з магазинів-партнерів або ж за допомогою будь-якого зручного засобу комунікації - по електронній пошті, вайберу, факсу, кур'єром компанії-перевізника і т.п.

Зверніть увагу! У разі безготівкової сплати товар відвантажується тільки після перерахування всієї суми грошових коштів і закриття документів.

При виникненні питань щодо кожного із способів оплати рекомендуємо скористатися формою зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними на сайті телефонами.