Сервіс

Сервіс`]]

Сервісне обслуговування поширюється на системний блок як на єдиний пристрій, протягом визначеного гарантійного терміну при дотриманні умов експлуатації. Гарантійний термін складає 36 місяців з дня придбання.

Якщо протягом терміну дії гарантії в виробі або його складових будуть виявлені дефекти, авторизований сервісний центр проведе їх безкоштовний ремонт або заміну.

Зверніть увагу! Щоб скористатися гарантійним сервісним обслуговуванням, необхідно надати чек, а також гарантійний талон, в якому повинні бути чітко і без змін прописані серійні номери комплектуючих, що входять в даний виріб - персональний комп'ютер.

Щоб уникнути непорозумінь, рекомендуємо перед початком роботи і підключенням комп'ютера уважно вивчити «Інструкцію по експлуатації», яка входить в комплект поставки. Це допоможе організувати оптимальні умови для експлуатації комп'ютера і виключити більшість можливих причин для його пошкодження.

Особливі умови гарантійного сервісного обслуговування

  • Гарантія не поширюється на програмне забезпечення, збереження даних і конфігурацію параметрів настройки.
  • Гарантія не поширюється на витратні матеріали.
  • Роботи з гарантійного обслуговування виробу виконуються Авторизованим Сервісним Центром "LINK-Service" в термін не більше 14 календарних днів з дня передачі несправного виробу, в повній комплектації, від клієнта у Сервісний центр "LINK-Service". При необхідності, в особливо складних випадках, термін виконання робіт, передбачений цим пунктом, може бути збільшений Авторизованим Сервісним Центром "LINK-Service" за погодженням з Покупцем.
  • Гарантійне обслуговування здійснюється на території Авторизованого Сервісного Центру "LINK-Service".
  • Продавець, виробник і Авторизований Сервісний Центр не несуть матеріальної і моральної відповідальності за збитки, які були викликані виходом з ладу комп'ютера (втрата інформації, неотриманий прибуток, прямі і непрямі збитки і т. д.).

Дані гарантійні умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України, в тому числі Законом України «Про захист прав споживачів».